יום שני, 11 בפברואר 2013

מלון דירות בעיר אשקלון - מגדלי הריביירה

נופש במדינת ישראל יכול להיות דבר יקר , יקר מאוד, הרבה פעמים מצאתי את עצמי מחפש בסה"כ סופ"ש לי ולמשפחה שלי להתנתק מהשיגרה כמובן שידעתי שהנופש הזה יעלה לי במיוחד אצלנו במדינה לא שקל ולא שתיים ולמרות זאת החלטתי שאני כן מעוניין לנפוש אצלנו במדינה ולא לברוח לפתרונות שהרבה פעמים מצאתי שהם זולים יותר בחו"ל.
בחיפושי אחרי מלון באילת או צימר בצפון הגעתי למצב שאני שוב מוצא את עצמי חורג מתקציב הנופש שלנו ועוד לא יצאנו אליו , החלטתי לנסות ולשבור מוסכמות ולצאת לנופש במקום  פחות "שיגרתי" כמו אילת או צימר בצפון ולבדוק בערים נוספים , אשקלון , אשדוד, אולי רעננה . ובכך התחלתי במסע לחיפוש אחרי נופש חדש מרענן ובמחיר הגיוני עבורי ועבור משפחתי!
במהלך החיפוש ידעתי שיש דבר אחד שאני לא מוכן להתפשר עליו וזה בריכה וים עבורי ועבור הילדים שלי זה בעצם מה שכולנו אוהבים והיה חשוב לנו שזה יהיה קרוב ובהישג יד, כאשר ביצעתי מחקר על נופש בעיר אשקלון הגעתי אל מלון הדירות מגדלי הריביירה , בהתחלה לא כל כך הבנתי מה זה אומר מלון דירות מכיוון שאני מכיר את שתי המונחים בנפרד, אחד מלון והשני דירות , פעם ראשונה שאני נתקל בשילוב שלהם ביחד , לאחר בירור קצר עם צוות מלון הדירות מסתבר שאילו דירות יוקרה המוצעות להשכרה לתקופות זמן קצרות החל מחמשוש ועד למספר חודשים ואפילו שנה! לא רק זאת כמו כל בית מלון אתה מקבל שירות חדרים של סידור וניקוי החדר, אתה מקבל מגבות נקיות וכל שירות הכלול בחדר מלון רגיל אתה מקבל גם במלון הדירות.


לאחר שהשלמתי את הבדיקה עם נושא ההיגיון שחשוב יותר מכולם לאישתי עברתי לנושא שחשוב לי ולילדים והוא האטרקציות של המקום ולהפתעתי הרבה גיליתי שלמרות שהמקום ממש מרחק של 20 צעדים מרצועת חוף מהממת ומהמרינה של העיר אשקלון יש בתוך מלון הדירות בריכה ענקית סאונה ושירות ספא!
 אחרי לא מעט מבדקים שביצעתי בלא מעט אזורים החלטתי ליצור את השינוי ולצאת לחופשה בעיר אשקלון במלון הדירות מגדלי הריביירה!
היום לאחר מעשה אני יכול להגיד לכם ממני ומהמשפחה שלי שזה הנופש לא רק המשתלם ביותר המשפחתי ביותר והמהנה ביותר שיצא לנו לעשות בשנים האחרונות , המחיר הנוח משאיר גם תקציב למותרות ובילויים נוספים , המרחק הקצר מהמרפסת לים איפשר לנו לראות את הילדים משחקים בחוף מבלי לצאת מהדירה! בלילה יכולנו לצאת למרינה שוב בלי רכב במרחק הליכה לאכול לשתות במבחר רחב של בתי קפה ומסעדות , בקיצור הכול מהכול במקום אחד , מגדלי הריביירה אשקלון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה